K&S Weddings

Profesjonalizm Pasja Perfekcja

JAK DZIAŁAMY

Etap I
Niezobowiązujące spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu. Omówienie Państwa oczekiwań i odpowiedzenie na wszelkie nurtujące pytania. Omówienie ogólnego zarysu Uroczystości. Przedstawienie i omówienie pomysłów przez K&S Weddings. Omówienie szacunkowego budżetu na daną uroczystość.
Etap II
Podpisanie umowy zlecenie na daną usługę i wybrany pakiet. Wypełnienie formularza ślubnego. Pomoc związana z formalnościami ślubnymi. Omówienie zakresu pracy K&S Weddings. Przedstawienie pomysłów , zaproponowanie określonych według Państwa oczekiwań podwykonawców. Dodatkowe atrakcje uroczystości. Organizacja transportu i noclegu dla gości. Omówienie kolorystyki i motywów uroczystości. Opracowanie przybliżonego budżetu.
Etap III
Przystępujemy do realizacji. Umowy z podwykonawcami- zaliczkowanie. Przygotowanie scenariusza ślubnego. Stały kontakt emailowy i telefoniczny z zleceniobiorcą. Co 2 tygodnie otrzymujecie Państwo brieef, wysyłany drogą mailową z naszymi postępami dotyczącymi uroczystości, wszystko wcześniej uzgodnione z Państwem.
Etap IV
Koordynacja dnia uroczystości. Rozliczenie z podwykonawcami po uroczystości. Prezent dla pary Młodej od K&S Weddings.